O firmie

ReklamaLOGIS_press_01__Large_

Misja: Logistyka z Wyobraźnią

Działając w myśl zasady: „kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie” wiemy, że naszym celem jest satysfakcja Klienta, a on sam – najistotniejszym elementem naszej działalności.

Stworzyliśmy prężną i wydajną organizację, w której zespół inżynierów wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach pracuje wspólnie, podejmując rzucane mu wyzwania. Największym bogactwem LOGIS są ludzie. Stawiamy na doświadczonych, zaangażowanych  i ambitnych fachowców, potrafiących wykorzystać w codziennej pracy najnowsze zdobycze wiedzy w zakresie projektowania.

Wizja: Satysfakcja Klienta jest naszą Satysfakcją

Satysfakcja klienta jest naszą satysfakcją, dlatego w codziennej pracy dążymy do ciągłego doskonalenia jakości i szybkości obsługi. To dzięki profesjonalizmowi, dbałości o szczegóły i spersonalizowanym rozwiązaniom, zdobyliśmy zaufanie wielu firm oraz kilka znaczących nagród branżowych.

Od 15 lat projektujemy i wdrażamy systemy logistyki magazynowej na terenie całej Polski oraz prowadzimy badania rynkowe. Poza wyposażaniem nowych obiektów, oferujemy rozbudowę i unowocześnienie systemów istniejących – tak własnych, jak i oferowanych przez inne firmy. Proponujemy konkretne rozwiązania optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowych.

Cel: jakość obsługi Klienta nie zna kompromisów.

Staramy się, żeby jakość naszej pracy i wysiłek, jaki wkładamy w dopasowanie się do potrzeb Klienta, były widoczne we wszystkich elementach procesu zamówienia. Nasze zaangażowanie i entuzjazm wyrażamy mottem: „jakość obsługi Klienta nie zna kompromisów”.

LOGIS…

…to nie tylko dystrybutor najlepszych na rynku produktów w zakresie techniki składowania i transportu wewnętrznego, ale, przede wszystkim, fachowy doradca i dostawca kompleksowych usług, wspierających optymalizację Twojej powierzchni magazynowej i systemu dystrybucji.

Koncepcja kompleksowych rozwiązań

Kluczem do optymalizacji logistyki magazynowej jest nasza oferta kompleksowych rozwiązań obejmująca:

  • profesjonalne projekty powierzchni magazynowych;
  • pełne wizualizacje w 3D;
  • doradztwo, konsulting logistyczny i magazynowy;
  • szeroką ofertę regałów magazynowych wszystkich typów;
  • bogaty wybór wózków widłowych (magazynowych i balastowych) renomowanych producentów;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
  • sprzedaż, leasing i wynajem sprzętu.

Gwarancją jakości świadczonych przez LOGIS usług jest nasze wieloletnie doświadczenie w biznesie i referencje wystawione przez grono zadowolonych klientów – liderów w swoich branżach.

Dołącz do nich! Skontaktuj się z naszym konsultantem i skorzystaj z profesjonalnego wsparcia – w każdej fazie realizacji Twojego projektu.

Zaufaj naszym ekspertom!