Serwis


Wózki widłowe marki ATLET i NISSAN sprzedawane przez LOGIS Sp. z o.o. są bezpieczne i niezawodne. Jednak, jak każde skomplikowane urządzenia techniczne wymagają fachowej obsługi i konserwacji. Różne są warunki w których pracują, różne są wymagania klientów, różne umiejętności operatorów. W trakcie użytkowania mogą zdarzyć się również niespodzianki. Chcemy, aby byli Państwo jak najbardziej i jak najdłużej zadowoleni z naszych produktów, dlatego po sprzedaży dbamy o ich jakość, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wiele usług związanych z eksploatacją i konserwacją wózków widłowych.

10

„PROFESJONALIZM W STANDARDZIE”

Serwis LOGIS to profesjonalnie działający zespół świadczący usługi serwisowe dla wszystkich rodzajów wózków widłowych. Naszym klientom oferujemy pełną usługę w zakresie rejestracji w UDT. Posiadamy specjalistyczne uprawnienia UDT, SEP i inne oraz pełną dokumentację serwisową różnych marek wózków. 
Wykonujemy serwis wózków specjalistycznych, m. in. wózków pracujących w wąskim korytarzu roboczym z operatorem podnoszonym, wózków pracujących w trudnych warunkach środowiskowych oraz innych wózków najnowszych generacji.

Nasze zalety to: 

· szybkość działania,
· wykwalifikowani i przeszkoleni serwisanci,
· specjalistyczne wyposażenie techniczne,
· mobilność,
· niskie koszty usług.


1112

Szybkość i wysoka jakość usług to główne korzyści i oszczędności naszych klientów.

Kontakt z biurem serwisu:
Tel. + 48 61 6646 960
Fax. + 48 61 6646 961
E-mail: serwis@logis.pl