Wynajem krótkoterminowy wózków

Wychodząc naprzeciw rosnących potrzebom naszych klientów, proponujemy krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem wózków widłowych będący alternatywą, którą warto rozważyć w momencie planowania zakupu sprzętu magazynowego. W wielu przypadkach wynajem wózków widłowych może okazać się rozwiązaniem wygodniejszym i bardziej opłacalnym.

Oferujemy szeroką gamę wózków pod względem marki, typu i wyposażenia, w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy oferowany wózek jest przystosowany do specyficznych wymagań, sprawny technicznie i z ważnym odbiorem UDT.
W razie wystąpienia awarii, nasz serwis bezzwłocznie dokona jej usunięcia, a koszt przestoju nie zostanie wliczony do raty wynajmu.

Wynajem wózków widłowych krótkoterminowy jest idealnym rozwiązaniem na czas remontu bądź naprawy wózka, gdyż pozwala zachować ciągłość pracy i uniknąć przestojów, mimo awarii wózka lub w okresie oczekiwania na dostawę nowego wózka. Idealnie sprawdza się przy okresowym spiętrzeniu prac lub przy niespodziewanych przeładunkach.

Gwarantujemy szybki i terminowy transport.

Get Adobe Flash player